35

Instagram Fenomeni: Gianluca Vacchi Kimdir?

Sosyal medya gün geçtikçe daha ilgi çekici bir hal alıyor ve bu sayede de yeni yeni fenomenler ortaya çıkıyor. Gianluca Vacchi de instagram fenomenlerinden bir tanesi ve her ne kadar Türkiye’de yakın zamanda tanınmaya başlamış olsa da 3 milyondan fazla takipçisi var ve ciddi anlamda ilgi odağı haline gelmiş durumda. Birçok haberde başka bir instagram fenomeni olan Dan Bilzerian’ın tahtını salladığından bahsediliyor. Peki, kimdir Gianluca Vaccchi ve bu kadar ilgi çekmesinin, instagrama eklediği videonun milyonlarca kez izlenmesinin, fotoğraflarının beğeni yağmuruna tutulmasının nedeni nedir?

Gianluca Vacchi Kimdir?

5 Ağustos 1967’de Bologna’da dünyaya gelen Gianluca 1993 senesinde Bologna Üniversitesi’nin Ekonomi ve İşletme Bölümü’nden mezun olmuş. Şu anda başarılı ve milyoner bir işadamı. Ancak aklınıza gelecek birçok işadamından biraz farklı. Tüm gün çalışan ve akşam evine gelip dinlenen tarzda birisi değil. Çok ama çok renkli bir hayatı var.

Giyinmeyi ve özellikle de farklı, cesur giyinmeyi seviyor. Öyle ki çiçekli pantolonlar, pembe takım elbiseler, slip mayolar ve çok daha fazlasıyla çekilmiş fotoğrafları instagram profilinde mevcut. Vücudunda onlarca dövmesi var ve bu dövmeleri de instagrama yüklediği birçok fotoğrafta özgürce sergiliyor.

Hadi son zamanların gözde fenomenini biraz daha yakından tanıyalım…

Yaşam Tarzı

Instagramdaki fotoğraflarına, fotoğrafların altındaki yorumlara ve yaptığı alıntılara bakılırsa yaşamdan bir hayli keyif alıyor. Birçok kişinin hayali olan hayatı yaşayan Gianluca; Harley Davidson’a biniyor, özel jetle seyahat ediyor ve seyahati sırasında yanında Hermes bavulu bulunuyor, Ricky Martin şarkısı eşliğinde dans ediyor, bol bol teknede takılıyor, at biniyor. Bunlar ilk aklımıza gelenler, ancak internette biraz araştıracak ve instagram profilini detaylı bir şekilde inceleyecek olursanız keyifli vakit geçirmek ve lüks bir yaşam sürmek adına çok daha fazlasını yaptığını göreceksiniz.

235 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu