48

Sesli canlı müzik dinle

Merhaba sevgili arkadaşlar,bu makalemizde sizlere Sesli müzik sohbet chat odalarında dinletme sorunu hakkında bilgiler vereceğiz.

Hepimizin bildiği üzere Bedava sohbet odalarımız içerisinde sohbet etmenin yanısıra,müzikler çalınmaktadır. Müzik sesli sohbet Sitemizin sesli canlı müzik sohbet odaları içerisinde konuşmayı alan ziyaretci,sıra olmadığı taktirde dilediği kadar mp3 çalabilir.Sohbet edilirken müzik çalmak gerçekten kişinin duygularını canlandırabiliyor,dinlendirebiliyor.Kişinin ruh haline göre davranışlarının,bir anda müzikle değiştiğini görmek mümkün.

Sesli müzik çalan kişinin çaldığı şarkıyı bütün oda içerisinde sohbet etmekte olan kişiler duymaktadır.Mikrofona,kulaklığa sahip herkes sesli sohbet müzikler ederek,sesini oda içerisinde sohbet etmekte olan,diğer kullanıcılara duyurabilir.

Her ilden pek çok insanla tanışma zamanını sizde hayate geçirmek için olgun yaşta bulunan her insan gibi bir insanı hayatınıza alabilirsiniz…

Üyeliksiz Müzik sesli sohbet chat sitesi ile ilgili canlı şiir odaları sizlere, sadece müzikli sohbet sunan,içerisinde şarkılar,şiirler okunan tek odadır.Kişiler daha çok bu iki sesli oda içerisinde,canlı performanslarını göstermektedir.Bilgisayar ve leptoplarımızda teknoloji geliştikce, değşiklikler ve farklılıklar olmaktadır.Bu farklılıktan dolayı ortaya müzik dinletme sorunu çıkmaktadır.Örneğin;Çaldığım müzik karşı tarafa gitmiyor?, Sesim karşı tarafa gitmiyor?, Sesli sohbet müzik sorunu, sesli chat ses sorunu gibi bir çok soruyla karşı karşıya kalabiliyoruz.

Müzik Dinletme Sorunu ve Çözümü

Müzik Görüntülü sohbet odalarında karşımıza çıkabilecek sorunların başında gelen sorunlardan biri,çaldığımız mp3 sesini karşı tarafın duymamasıdır.Bazen sesimiz karşı tarafa giderken,çaldığımız şarkı karşı tarafta duyulmamaktadır.Bu sorun,sorunun adından da belli olduğu gibi ses kartı sorunudur.Windows sürücülerde Sterio mix bulunmaz.Bu tip durumda bilgisayarınıza kendi orjinal ses kartınızı yüklemenizi öneririz.Sterio özelliği Realtek,Soundmax,C-Media gibi driver’larda bulunmaktadır.Bunlardan herhangi birine sahipseniz Streo Mix ayarları yaparak  ses sorununu gidermiş olursunuz.

697 okunma

“Sesli canlı müzik dinle” üzerine 2 yorum

  1. Müzik sohbet odaları ile Dünya’nın her yerinden giren kullanıcılar ile sohbet etmek, müzik dinlemek ve eğlenceli yarışmalar düzenlemeniz mümkündür. Üstelik ücretsizdir. Sizler de müzik sesli chat sitemiz de müzik sohbet odası kiralayabilir. Kendinize ait odanız da yeni dostluk ortamı oluşturabilirsiniz.

  2. Geri bildirim: Elif

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat