39

Sesli

Sesli, Kelimesinin önemli kategorileri, Örneğin Sesli Sohbet / Yada Sesli Sözlük içerir biz ise Sesli Chat kategorisini öneriyoruz. İnsanları daha rahat bir şekilde sohbet edip karşıdaki insanı birebir görmelerini sağlayarak iletişim hızının daha büyük derecede gelişmesi ve yayın olmasını sağlıyoruz.

Bu tercihi veren insanlar daha kameralı sohbet bağlantısını ve girişlerini daha çok önemsiyor. Pek çok anlamda artık Sesli siteler insanlar kendine güzel çevre ve uygun arkadaşlıklar kurabiliyor bunun yanı sırası hayatınızda yeni eklemler ve sosyal hayatınızda bulamadığınız özeliklerdeki arkadaşlarını kolay bir şekilde burada bulabilirsiniz.

Sesli Sitelerin Platonik Aşkları

Günümüz artık sosyal medya üzerinde sıkılarak kaliteli bir sohbetin ve eğlenceli aynı zamanda etkinlikler sunarak pek çok insanın ilgisini kazanmıştır. Bu sebeple insanlar sesli yazarak kendilerine bir çok arkadaşlık bulabiliyor, Bunlardan biride siz olabilirsiniz.

Sesli Chatler Duygusal ilgisi

Konu gereği bir çok insan kendini daha rahat hissettirmek için kendini seviyeli ve kariyerli kişisel web camlı sitelere vermiştir.

Not: Sitemizle alakalı fikirlerinizi ve önerilerinizi bize yorum halinde iletebilirsiniz.

385 okunma

“Sesli” üzerine 8 yorum

 1. Elif dedi ki:

  Merhaba değerli okurum bizler sizin yazınızı bir arkadaşımla beraber okurken güzel bir paylaşımının ve sesli, kelimesinin hangi kategoride yer alacağı için verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz bizim için çok yararlı oldu.

 2. Kameralı Sohbet masaüstü dediğimiz bilgisayarlarınız olarak algılar fakat masa üstün de kameralı sohbet olma şansı yüksektir. Çünkü bilgisayarınızın kamerası varsa isterseniz her kameralı sohbet odalarında kamera açma şansınız olabilir örneğin; speakychat odaları, pangi mobil odaları gibi sohbet odalarında bilgisayarınızdan kameralı sohbet yapabilirsiniz. Kameralı Chat uygulaması indirme arkadaşlar mobil cihazınızın android sistemli ise google play storeden daha kolayca indire bilirsiniz. bu yanı sıra masa üstü uygulaması ise indirme yapmadan direk site adı ile giriş yaptığınızda daha kolayca giriş yapabilirsiniz. Kameralı sohbet etmek görüntülü sesli konuşma özelliklere de sahip olan siteler tarafından bay yada bayan arkadaş edine bilmeniz için bir nebi karşınızdaki kişilerle daha iyi görünmek yada tanışım real hayatınızda izdivaç kurabilmek adına yapılmıştır.

 3. Sohbet Girişi dedi ki:

  Resimde gördüğünüz gibi üst sol kısımda üye ol kullanıcı adı ve şifre belirleme ikinci şifrenizi tekrar giriş yapıyorsunuz tekrardan kullanıcı adınıza profil resim yüklemek için de tekrar üst orta kısımda fotoğraf yazan yeri tıklayıp göz atmaya tıklayarak masa üstünde giriş yaptıysanız eyer galeri kısmı otomatik çıkacak kendinize ait resim olması mecburiyeti yoktur bir önceki makalemizde bunu söylemiştik insanların özgürlüğünü kısıtlamak sitemizin kurallarına hay kırı bir davranış olduğu için sitemiz tamamen ücretsiz olarak hizmete sunulmuştur.

 4. 100% bedava üyeliksiz kameralı canlı sohbet odalarımızda misafir girişi yaptıktan sonra sitemizin sağ üst köşesinde giriş yapmış olduğunuz kullanıcı adı ile otomatik olarak şifre belirleyerek giriş yapmış olduğunuz rumuzun üyeliği ücretsiz olarak aktif hala gelmiş demektir.

 5. Türkiye’de ve Avrupa’da görüntülü kameralı sohbet chat kullanımı sağlayan 1999 yılından 2018 yılına kadar %37 olarak tüm kullanıcı sayısı olarak bilinmiştir. 2018 Yılından itibaren %68 oranı tüm katılımlara göre daha fazla artmıştır. Beyaz Chat Görüntülü Kameralı sohbet sitesi ücretsiz olarak hizmet veren web sayfasıdır. Kurumsal yada bireysel siteler arasında sosyal medyalarda mobil üzerinden giriş sağlanırken sesli sohbet sitelerine sadece bilgisayar üzerinden giriş sağlanmaktadır.

 6. Sesli siteler artık gittikçe sohbet odaların sayısı azalıyor buda günümüzdeki insanların sanal alemden uzak kalarak yada 3 sene önce mobil sohbet siteleri aktif olmasından kaynaklanıyor. 20 senedir ayakta kalarak hala hiç bir sohbet odalarının teknolojisi yıkamadı buda hiç bir zaman kapanmayacak anlamına gelmez ileriye dönük bakarsak eyer zaman neyi gösterir bilemeyiz bu yüzden makalelerinizi takip etmeye devam ettiğiniz sürece haberdar olacak ve tüm kullanıcılarımıza iyi sohbetler dileriz.

 7. Sesli Kameralı dedi ki:

  sesli: demek insanların burada güzel vakit geçirmesini sağlayan bir araçtır.

 8. Kameralı sohbet Burada, Görüntü yoluyla arkadaş Bulmanızı, Sağlayan güzel sohbet edebilmek için kullanıcılarımız ile arkadaş bulacaksınız. Sesli ve Görüntülü Sohbet’te Dost,Aşk,Sevgi veya Arkadaş bulmanız için giriş yapabilirsiniz. Tüm Kullanıcılarımız sizlerle tanışma fırsatı için can atan bay ve bayan ve arkadaşlarla Tanışa bilmek için sadece bir kaç tık uzaktasınız. Görüntülü sohbet Odalarımızda tanışa bilmek için tüm sosyal paylaşım sitelerinden daha iyi olan Tüm Uygulamalarından daha iyidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat