48

Görüntülü sesli sohbet

Merhaba görüntülü ile uygun bir platformda ücretsiz, Kayıp olmadan arkadaşlık, sevgili, dostluklar bulabilirsiniz.

İnternet sektöründe yoğun ilgi gören görüntülü odalarımız aktif bir halde ücret ödemen arkadaşlık kura bilir, Kendinize en güzel şekilde eğlencelere sizde katılırsınız.

Görüntülü sesli sohbet etmek isteyenlerin öncelikle bir webcam kamerası olması lazımdır. Sitemiz de bir çok sohbet odası mevcut olup istediğinizde kalabilir, oda içerisindeki kişiler ile seviyeli bir şekilde muhabbet edebilirsiniz. Muhabbet kurabileceğiniz kişilerin her biri ayrı ayrı olan insanlardır. Sesli sohbet yapabileceğiniz bu eğlenceli platformu beğendiğiniz sürece kendi eşinizi, dostunuzu, Arkadaşlıları, ve ailenizden herkesi gönül rahatlığıyla davet edebilirsiniz. Bu sitemin bir özelliği dahada vardır kameralı chat sevenlerin sayısı gittikçe artmaktadır. Günümüzde ise internet üzerinden chat yapmak oldukça fazla olmaya devam etmektedir.

Odalarımızda bulunan sohbet odaları ile bilgiler sizlere paylaşacağım. İzdivaç odamızda bulunan sunularımız ile ilgili yazılar yazarak kendinize bay, bay, kullanıcılarımız ile tanışmak için sohbet odasına 1 yazarak sizleri sevgili, eş adayına ulaştırmış olurlar.

Türkü odamızda bulunan yetkili ve misafirlerimiz dilediği türküleri çalarak odadaki dinleyli misafirlere armağan edebilir, yanı sıra dilediğiniz kişiye çalabilir ve canlı söyleye bilirsiniz.

Herteden odamızda bulunan aktif yetkilerle birlikte sizde berarinde hertelten müzikler çalabilirsiniz.

764 okunma

“Görüntülü sesli sohbet” üzerine 3 yorum

 1. Kameralı Sesli dedi ki:

  Merhaba değerli kullanıcılar kameralı sesli bilindiği üzere yıllardır bu ortamlarda sizlerle birlikte hizmet vermektedir.

 2. Görüntülü Sohbet Adeta İnsanların doyasıya eglenmek için,zamanlarını gün içerisinde daha keyifli ve daha anlamlı kılmak amacıyla sohbet etmek,yeni dost ve çevre edinebilme adına sohbet sistemlerine yönelmektedirler.
  Sesli Chat siteleri,zaman geçtikçe yeni sistem ve uygulamalar eklenerek insanların daha iyi eglenme ve sohbet’lerini keyifli bir şekilde sürdürebilme adına yenilikler katmaktadır.Bir kaç yenilikten söz etmek gerekirse;
  Görüntülü Sohbet siteleri,ister anayüz tema görseli,isterse insanların sohbet esmasında kullanabilecekleri animasyon gif,ikon,panel sohbet renk,vs ayraçlar yüklenerek daha ilgi çekici,Sohbet eden kullanıcıların hem göz hemde ruha hitap etmesi nedeniyle bu tür yenilikler düzenmektedir.Sesli Sohbet Sitesi renk acısından önemli yer teşkil etmektedir.Bir çok Kullanıcı Arkadaşlar Sohbet Esnasında Panelde Yer alan renklerin Göz Almaması,Sohbetin daha iyi geçmesi aynı zamanda Sohbet Platformda yer alan Animasyon’ların yeni versinlarının yüklenmesi ile artık Görüntülü Sohbet yapan Arkadaşlar Zamanlarını,Sohbet ederek,müzik dinleyerek veya dinleterek,Görüntülü Sohbet yaptığı site içerisinde düzenlenen yarışma,eğlence daha bir çok etkinliklere katılarak,keyifli bir gün geçirebilmektedirler.

 3. Kameralı sohbet dedi ki:

  Kameralı sohbet ile Ne olursa olsun nezaketi elden bırakmıyoruz dostlar. Yabancısı olduğumuz bir ortamda yabancısı olduğumuz biriyle karşı karşıyaysak öncelikle hiç olmazsa bir gülümseme takınıyoruz. En az konuşmak kadar etkileyici bir şeydir gülümseme, bazen bir “iyi günler”den çok daha anlamlıdır. Baktınız karşınızdaki de gülümseyiverdi hemen patlatın “merhaba”yı. Korkmayın yahu merhaba deyip de saldırıya uğrayan eminim çok az insan olmuştur dünyada. Zaten karşıdan alacağınız cevap ya da tepkisizlik ortamın muhabbet açılabilirliğini size gösterecektir. Baktınız karşıdan da bir “selam” geldi, o zaman ister hal hatır sorma faslına geçersiniz, isterseniz direkt olarak aklınızdaki konuyu patlatırsınız. Birinci bölümü başarıyla geçtiniz, tebrikler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu