34

Yazılı kameralı sesli odaları

Yazılı kameralı sesli chat sohbet odası

Peki, biz Naptık sizler için rastgele metin yazılı sohbet sayfası yaptık. Burada biz tüm olası sohbet seçenekleri herkes bu metin, video, webcam, Yazılı kameralı sesli muhabbet veya ne olursa olsun, arzu olabilir sunan gurur duyuyoruz. Bunu istiyoruz, bunu sağlayabilir! Ve bu sayfayı bize ziyaretçiler ilk gelip emin mükemmel bir örneğidir. Diğer sitelerin bir sürü sadece arka eski moda olmak, ya da sadece zaman herkes başka görüntüleme için onların yüzleri mevcut olmayan isteyen gitmek isteyen insanlar her zaman var olsa bile, video seçeneklerini sunmak, ve bir metin okunur seçeneği vermez zevk. Şunu kabul edelim ki, bazen bir video sadece arzu değil yaşamak ve sitemizin bu bölümü kullanışlı geldiği yerdir.
Biz burada sitemizin bu sayfada bizim sunan Omegle gibi temelde tüm diğer sitelere göre daha iyi olduğuna inanıyorum. Neden? Eh, açıkçası, daha fazla özellik ve daha iyi özelliklere sahip! Biz çıplak kemikleri yabancı sohbet, ama sonra bizim güzel küçük eklemeler ile daha ileri götürün. İlk olarak, bütün diğer sitelerden eksik ne düşündüm, ve sonra bunu eklendi! Walla! Ben söz istiyorum ilk ek çok önemli – SMILIES! Evet, müthiş biraz duygusal sarı kafaları. Ben ciddiye demek, nasıl hatta smilies / ifadeler kalmadan online kimse ile bir sohbet oturumu olabilir? Bu sadece çalışmıyor. Yani evet, biz teklif büyük bir gelişme.
Ama bekleyin! Neredeyse bizim diğer önemli gelişme unuttum, ve bu bir çok büyük. Biz …. görüntü yüklemek …. bunun için bekleyin …. bunun için beklemek için izin! Evet, bu doğru, fotoğraf yüklemek ve sağ konuşma içine onları gönderebilir. Sadece bu değil, ama resim upload sonra bunları reupload zorunda kalmadan istediğiniz gibi birçok kişi ile istediğiniz gibi, gibi birçok konuşmaları onları gönderebilir! , Başka bir web sitesine gidin bir resim upload, buna linki kopyalayıp, sohbet linki yapıştırın, diğer kişinin bağlantıyı ziyaret etmek için bekleyin: Tüm bu başka yerde yapmak zorunda olandan daha kolay resimler paylaşım yapar , ve benzeri. Bu, bu sıkıntılar tüm dışarı keser! Ve, bu sadece bir Omegle benzer bir site daha bizi çok çok daha kılan büyük bir parçasıdır!
Hmmmm, ben hakkında her şeyi kapsadığını düşünüyorum. Ben istedim, ama en azından önemli şeyler kapsar eğer Eh, her şeyi, ben ve gidebiliriz değil. Lütfen sohbet olsun da yazılı olsun!

186 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu