30

Üyeliksiz kameralı sesli kayıtsız chat yapın

Üyeliksiz kayıtsız kameralı sesli görüntülü chat chat yapın

Chat yapabilmeniz için sizlere hizmet veren çok sayıda siteler mevcuttur. Bu siteler arasında istediğiz chat sitesine giriş ve çıkışınızı sağlayabilirsiniz. Hangi siteyi beğendiyseniz, hangi chat sitesindeki ortamı sevdiyseniz devamlı orda vakit geçirebilirsiniz, tabi site yöneticileri tarafından kanaldan atılmazsanız.

Chat siteleri arasında büyük bir rekabet söz konusudur. En çok kullanıcıyı çekmek için devamlı sitelerini güncel tutarak misafirlerin dikkatini çekmeye çalışırlar.

Asıl söz sizde biter. Girdiğiniz sitede dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bunların en başında kanaldaki nickleri inceleyin gerçek insanlarmı, yoksa sistem tarafından oluşturulmuş spam/bot diye adlandırılan sahte nicklermi.

Bunu anlayabilmek için şüpelendiğiniz nickin özeline girerek ona mesaj yazın mesajınıza cevap gelmiyorsa anlayınkı bot ile konuşuyorsunuz.

Bazı sitelerde ise chat odasına girmek için kullanıcıdan üyelik ister, yada açılan popup penceresi sayesinde sizleri facebook sayfasını beğenmeye teşfik ederler yada reklama tıklatarak chat odasına girmesini sağlatır.

Bizim sitemiz bütün bunlara karşı çıkıyor ve chat odasını ziyaret etmek isteyenlerden kesinlikle üyelik istemiyor. Kolayca chat sitemize girerek üyeliksiz, kayıtsız chat yapmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

215 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat