41

Tüm Ayarlar Ne İşimize Yarar

Tüm Ayarlar Ne İşimize YararMerhabalar değerli kullanıcılarımız.

Tüm ayarlar bölümü o kadar önemsemesenizde aslında bir o kadârda sitemiz içerisinde büyük bir yer alan bölümdür. Bu kısımda nickinizle alakalı tüm herşeyi yapabiliyor ve seçenekleri işaretlediginz vâkit istediginiz zamanda iptal edebiliyorsunuz.

Öncelikle bu bölmedeki seçeneklerin sizlere tam anlatımını bir sağlayalım.

Özel Yazmayı Engelle: Bu kısım oldukça önem taşıyân bir seçenektir. Sitemiz içerisinde sizlere özel atılmasını istemediginiz kişileri bu seçenek ile engelleyebiliyor ve sizlere kimsenin yazmamasını sağlamış oluyorsunuz. Bu seçenegi âktif ettiginizde kimse size özel mesajdan selam dahil yazamıyor.

Yumuşak Metin Aktar: Bu seçenegimiz yazıları direk dilde yumuşak yukardan aşağı doğru görmenizi sağlamaktadır. O kadar önem taşıyan seçenek arasında yer almadıgından kimse bu kısımâ dokunmaz.

Otomatik Ses Seviye: Bu kısım sizlerin ses seviyesini ve mikrofon alân kişilerin seslerini otomatik olarak sizlere dinlemenizi sağlar.

Yavaş Bağlantı: En önemli olan seçeneklerden birtaneside budur. İnternet hızınız yavaş ve sürekli site içerisinde düşüş sağlıyor iseniz bu seçenek sayesinde site içerisinde düşmenizi bir kademe dahâ düşürebiliyorsunuz.

Zil Sesini Engelle: Bu Seçenegimiz sizleri rahatsız eden ve cevap vermediginiz halde sizlere uyarı amaçlı ses gönderenlerin göndermemelerini sağlayan seçenektir. Engellediginiz zaman kimse size ring diye adlandırdıkarı bu sesi gönderemiyeceklerdir.

Dil seçenegi: Bu seçenek türkçe bilmeyen insanlarımız için özel yapımdır. 4 farklı dil seçenegi sayesinde istediginizi seçerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Oynayan nickleri göster: Sitemiz üzerinde rumuza özel hareketli nick yazımlarını görmek istemediginiz zaman işaretlediginizde kişileri sade görünüm ile görebilceginiz bir seçenektir.

294 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat