31

Şişmanlar la, Kilolular la kameralı sesli chat ve sohbet

Şişman bayanlar, kilolu erkek arkadaşlar, balık etliler veya şişmanlardan hoşlananlar, şişmanları sevenler tanışmak arkadaş olmak isteyen erkek arkadaşlar. Kendisiyle barışık olanlar, şişman olmaktan hiç rahatsız olmayan kadınlar veya beyler ( Örnek “Ben” ) Veya şişman olmaktan çekinen, utanan arkadaşlar. Lütfen sizlere rica ediyorum sakın bu durumunuzdan çekinmeyin, rahatsız olmayın, utanmayın.

Göğsünüzü gere gere sokağa çıkın, sosyal faliyetlerinizi gerçekleştirin. Ben eskiden yazları thisört giymeye utanırdım göbek fırlar giderdi ama şimdi bunu yendim ve gayet rahatım kabullendim. Mağdem kilo veremiyorum, bununla yaşamayı öğrencem dedim, başaracağım dedim, şimdi ise rahat rahat geniş geniş takılıyorum.

Eğer sende şişmansan, sende kilolu isen chat odamıza girerek sen ve benim gibi şişman bay ve bayan arkadaşlarla, kilolu bayanlarla, tombul kadın ve erkeklere sohbet edebilir nasıl zayıflıcağımız konusunda tartışma konusu yaratabilir ve işin en çok sevdiğim yanı ise yep yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Şişmanlar sohbet odamıza sizleride bekliyoruz, şişman arkadaşlarla tanışmanızı istiyoruz. Hiç kimse şişmanları hor göremez, alay edemez ve dalga geçemez buna asla izin vermem ağzının payını fazlasıyla veririm. Sevgili şişman kardeşlerim benim chat sohbet yaparak birbirimizi tanıyalım ve arkadaş olalım. Aşk ve sevgi bağını sım sıkıca koruyalım.

282 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat