46

Periscope kameralı sohbet

Periscope kameralı sohbet Akıllı telefonların hayatımızın bütün zaman dilimlerini dolduruğu günümüzde uygulama yapımcıları birbirinden farklı milyonlarca uygulama ile akıllı telefonlarla geçirdiğimiz zamanı dahada uzatmak için dur durak bilmeden emek harcamaktadırlar. Bu gün ki yazı dizimizde sizlere Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Periscope hakkında bilgi vereceğiz.

Çoğumuzun bildiği gibi Periscope akıllı telefonlar üzerinden canlı yayın yapmamızı sağlayan aynı zamanda anlık sohbet edip yayını takip eden insanlarla chat yapabileceğimiz son dönemlerin en trend uygulamalarından birisidir. Sosyal medya devi Twitter’ın canlı yayın yapmak üzere piyasaya sürmüş olduğu bu uygulama kısa sürede beklenilenin üstünde bir performans sergileyerek kendinden söz ettirmeye başlamıştır.

Periscope çılgınlığı yayınlanan canlı maç yayınları, vizyon filmleri yayını, borsa günlükleri, forex sohbetleri gibi birbirinden farklı binlerce konu üzerinde yayınların yapıldığı bir platform olarak yoluna devam etmektedir.

242 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu