45

Messenger sesli görüntülü sohbet

Messenger görüntülü sohbet aracı olmasına rağmen dünya ile iletişim sistemini devam ettirmektedir. MSN Web Messenger; ailenizle, arkadaşlarınızla yada kişi listenizdeki herkes ile, sadece bir internet tarayıcısı kullanarak gerçek zamanlı bir konuşma yapabilmenize imkan sağlayan bir uygulamadır.

– MSN Web Messenger tamamı ile internet üzerindedir yani web tabanlıdır.MSN Web Messenger sayesinde; hiçbir Java veya buna benzer bir uygulama kullanmaksızın, Msn listenizde bulunan kişilerle kolayca konuşabilir, listenizde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.

– MSN Web Messenger‘ ı iş yerinde,   arkadaşınızın evinde, okulda kısaca bilgisayarınıza erişmenizin zor olduğu her alanda; Msn yazılımına ihtiyacınız olmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

MSN Web Messenger’ ı nasıl kullanırım ?

Bir hotmail yada msn uzantılı E-posta hesabına sahip olmalısınız. Eğer yoksa ilk önce bir tane hesap açmanız gerekir. ( Kısaca E-posta edresi almalısınız. )

– İnternet bağlantınızı sağlamalısınız.

Bir internet Tarayıcısı; Windows’ la çalışan “Microsoft Internet Explorer 5.0″, “Netscape 7.1″ veya “Mozilla 1.6″ sürümlerinden birine veya bu tarayıcıların üst sürümlerinden bir tanesine sahip olmalısınız.

Sitede açılan reklam sitelerine izin vermelisiniz. Bazı tarayıcı sürümlerinde bu tür reklamları otomatik olarak engelleyen programlar bulunmaktadır örnek olarak Msn Toolbar. Siz bu otomatik sistemi iptal etmelisiniz.

275 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu