35

Kameralı Sesli Bayanlarla tanışma sitesi

Kameralı sesli Tanışma sitesi de olur mu diyosunuzdur değil mi ? Tabiki olur neden olmasın. Tanışmayı mı bilmiyorlar diyeceksiniz ama hayır elbette tanışmayı bilir her insan arkadaşlar. Fakat ilk tanışırken yani tanışmada ilk kelime merhaba daha sonra nasılsın denilir değil mi daha sonrada kişi her bir soru sonucunda karşısındaki kişiye daha çok yakınlaşır ve artık konuşmada sohbet etmede bir sıkıntıya düşmeden rahatca konuşabilir hatta ilerleyen zamanlarda bile kişiler dertlerini bile birbirlerine anlatırlar.

Çünkü artık kişi alışmıştır karşısındaki kişiye değil mi ? İşte bunların rahatça olabilmesi için kişinin heycan yapmaması rahatca sohbet etmesi gerekiyor. Tabi demek istediğim bunu her insan yapamayabiliyor. Heycanından eli ayağına dolaşıyor, nasıl davranacağını klavyede ne yazacağını hiç bilmez. Bu aslında çok heycan yapan arkadaşlar için geçerlidir yani bunların olabilmesi için kişi oldukca çok fazla heycanlı olması gerekiyor.

Tabi bu kadar heycan da olmaz arkadaşlar. Kişi konuşurken yani tanışırken hiç heycan yapmaması gerekiyor çünkü unutmayı ki karşınızdaki kişi de bir arkadaş bir dost aramaktadır ve bu ayıp bir şey değildir. Bay arkadaşlarıma buradan sesleniyorum… Arkadaşlar hiç heyecan yapmadan rahat rahat konuşmanızı yapın. Herkez insan ya 🙂 korkmayın ve de azcık cesur olun değil mi ama ? Zaten tanışma bittiğinde sohbete sıra geldiğinde konuşacağınız şeyler ağzınızdan hemencecik dökülüverir siz farkında bile olmazsınız. Bayanlarla tanışma sitesine buyrun ve hiç heycan yapmadan istediğiniz bayanla sohbetinizi yapın arkadaşlar.Bol sohbetler diliyorum sizlere.

208 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu