50

Gerçek kişilerle kameralı sesli ederek gerçek arkadaşlığa ulaşın

Bazı kameralı sesliler de gerçek kişilerden çok spam olarak adlandırılan diyer adıyla bot diye tabir ettiğimiz gerçek olmayan nickler sohbet odalarında yer alır. Hal böyle olunca kanala gelen vatandaşlar o spam botları gerçek kişiler sanıp onlarla konuşabilmek adına dakikalarını hatta saatlerini boşa harcayarak hayal kırıklığı yaşarlar.

Bu durumdan etkilenmemek için yani hangisi gerçek kişi, hangileri bot olduğunu anlayabilmek için konuşacağınız kişinin özeline girip boş ekrana çift tıklayarak whois çekiniz ve çıkan bilgilerde en son konuşma zamanı çok eskiyse veya en son konuşma zamanı çıkmıyorsa anlayınızki bot ile yazışıyorsunuz. Yada slm atıp başkalarıyla ilgilenin size dönmezse geriye anlayınki bot.

Ama benden size tavsiye takıldığınız sohbet siteleri sıradan olmasınlar, isim yapmış kaliteli chat odalarına takıldığınız takdirde zaten böyle bir durumla karşı karşıya kalmazsınız.

Bizim sohbet odamızı seçerseniz böyle bir durumla karşı karşıya kalmıyacağınızın garantisi bizden zaten. Zaten garantili olmasa sitemiz aramada ilk sırada yer almazdı.

Sohbet odamızda her bir insan en az sizin kadar gerçek olup hepimiz gerçek kişilerle, gerçek arkadaşlığı, gerçek aşkın izinde yollarına devam etmektedirler. Gerçek kişilerle sohbet, gerçek bir bayanla, gerçek erkekle sohbet etmek için zaman kaybetmeden girişinizi sağlayın.

201 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat