35

Fesbuk kameralı çet sohbet

Facebook şu anda arkadaşlar arasında, kişilerin arkadaş bulmasında facebook çet sayesinde Fesbuk kameralı sohbet ederek akadaş edinmeleri yolunda en lider sosyal paylaşım sitelerinden birisidir.
Facebook sohbet odaları üyeleri kendi ana sayfasında tepesinden “Ana Sohbet” tıklayın sağlayacak, bildirilen proje ile tanıdık bir kaynak gerekçe. Bir kişi bir sohbet ev sahipliği kararını aldıktan sonra, kendi Facebook arkadaşlarıyla sonra herhangi bir davet olmadan sohbet katılabilir.

Konak gizlilik kısıtlamaları ayarlamak için seçeneğiniz vardır buna rağmen Sohbetler, News Feed terfi olacağını, TechCrunch söyledi. Odalar, ancak bildirildiğine sadece onları çok daha az fonksiyonel Google Videoyla Sohbet, sohbet odası kavramı üzerinde arama devi daha modern almak daha kılan, şimdi metin desteklemek.

Facebook sohbet odaları, en azından onlar tarif oldum gibi, amaç ve Facebook Grupları ile fonksiyonunda örtüşüyor ama aktif tartışma konuları teşvik ve siteyi kullanarak insanları tutmak için sosyal ağ için daha az yapılandırılmış, daha çocuk-dostu bir yol olabilir ve Uzun süre mobil uygulamalar.

Sohbet odası ürün, aynı zamanda büyük olasılıkla Facebook Messages kullanmak için sosyal ağ 1,11 milyar üyelerinin daha fazla sürmek için tasarlanmıştır. Şimdi genç kullanıcıları çekmek için etiket paketlerinin bir yelpazesine sahiptir çapraz platform mesajlaşma uygulaması, WhatsApp, Kik, Viber ve Hat gibi büyük izleyici ile mesajlaşma uygulamaları giderek artan ürün sıkı bir rekabet ile karşı karşıya.

Bu haftanın başlarında, Şube, Twitter’ın mucitler tarafından desteklenen bir başlangıç ​​başlattı potluck arkadaşlarının arkadaşları ve arkadaşlar takılmak ve bağlantılar hakkında sohbet sohbet odası için bir günümüz bükülme gibi. Belki tarihli sohbet odası biçim bir geri dönüş için hazırlanıyor.

234 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat