40

Chatroulette

Chatroulette Bu sistemi gibi olan bu sitede ne yapılır nedir? nasıl muhabbet edilir? insanın kameralı konuşması yanında daha bir çok etkinliğin özelliği mevcut olması sende Tıkla gir öğren. Milyonlarca kullanıcıyı bir arada tutan web cam ve kameralı sohbet, Ayrıca görüntülü web camlı sohbet sitemizin özellikleri kısaca şuan için budur hiç bir ücret ödemeden Chatroulette‘de kameralı konuşma imkanları vermektedir hiç bir ücreti yoktur deniliyor var aslında bu sitede Gold ve Silver üyelikler vardır bunu pek çok Türk kullanıcı bilemez ama Yabancı kullanıcılar ve İngilizler bunu kullanmasını daha iyi bilir bu açıda Chatroulette ve benzeri sitelerde bunlar olmak üzere Omegla, Chatrandom, Bazoocam, gibi sitelerden oluşmakta ve milyonlarca kullanıcı ile büyük bir fark ile kullanıcıya sahip olmasını göstermektedir. Bir özellikli firma ise Speakychat Sesli ve görüntülü konuşma imkanlarını tanıyan bir muhabbet sitesinde oluşan ve etkinlikleri ise şunlardır? Mikrofonda, Kamerada, Sesli, Yarışma, Siyaset, + 18, Geyik, İzdivaç, Erenler, Kürtçe Türkçe, Yabancı dil, Gibi bir çok etkinliklerin içinde görüşmeler ve özel toplantılarıyla beraber büyük bir sistem içinde bulunmaktadır. Speakychat Dediğiniz bu sistemde her site kendine oda alır 2Milyona aşkın oda sayısı verilmektedir. Ve bunların içinde yüzlerce sesli sohbet sitesi bulunmaktadır. Buda demektir ki ChatRoulette gibi benzeri bir sistemdir. Yazılarımız ve güncel bilgilerimizi sizinle paylaşımda olmasını 24 saat boyunca devam etmekte olacaktır.

  1. Chatroulette Internet özgürlük ile mümkün olduğu kadarıyla beraber yüzlerce insana hitaben eğlence vermektedir.
  2. Kameranız olmadan siteye giriş bu sistem bu şekilde tasarlanmıştır onun için giriş yapmak için kameranızın olması lazım.
  3. Ayrıca kameranız yoksa bile yazılı chat kısmına giriş yapmak için daha kolay bir yöntem için yapabilirsiniz.
  4. Yalnızca omegle’nin ilk amacı yazışma ile insanların birbirleri ile chat yapmaktır.
  5. Fakat Chatroulette bu denli popüler olduğunu gördükten sonra var olan kullanıcı kitlesinin azalması sebebiyle ufak bir eklenti ile video ve kamera Chat özelliğini aktif etmiştir.
  6. Omegle chatroulette ile kanalda sohbet chat neredeyse büyük bir rekabet arasında büyük bir atışma söz konusu olmuştur.
  7. Eğer açılışta sizlere Java uygulaması çalıştırılsın mı şeklinde bir uyarı verirse kabul etmelisiniz yoksa giriş yapamazsınız.
  8. Video özelliği için java yazılımının bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir.
  9. Omegle açıldığında karşımıza hangi platformda sohbet edeceğimizi seçmemize yarayan iki mavi buton çıkmaktadır.
  10. Bu sistemde insanların yakınlık göstermesini ve güzel planlanması içinde güzel sesli sohbetler yaptıkları güzeldir.

386 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu