47

Beylerle kameralı sesli sohbet ve tanışmak isteyenler

Beylerle, beyfendilerle kameralı sesli sohbet odamıza hoş geldiniz! Chat odalarında beylerle, beyfendilerle sohbet ederek hemde beylerle tanışmak istiyorum için hemde arkadaş olmak fırsatı elinizde.

Hiç sırasında hakkında konuşmak için ne takılıyorum konuşma ? Hakkında konuşmak için ne biliyor musunuz? Instant Messenger üzerinde saatlerce konuşurken veya bazen MSN veya IRC veya beylerle chat olarak adlandırılan bir adam tutmak için bazı yollar bulmak.

Lütfen konuşma daha informal ve rahat olun. “Hi” Seç “hey” yerine. “Ne oldu?”? “Nasıl gidiyor”, ona sor, veya. Sana aynı şeyi sorarsa o ona donuk bir izlenim verecektir çünkü, “aynı” deme. O aptal olsa bile, ona gün hakkında bir şey söyle. (Bir çıkmaz konuşma yapabilir ‘hiçbir şey’ demek.) Bu onu güldürmek ve iyi bir mizah duygusu olduğunu düşünürdüm!

Kasvet asla kötü bir gün yaşadım yapmaktan hoşlandığını söyleme -. Azından ilk sohbet olarak kaydetmek, o daha iyi onu bilmek kadar. Aksi takdirde, kasvetli ve sıkıcı kapalı gelebilir.

Kendinize bir web kamerası alın. Gerçekten kim ona göstermek ve onu almak. Bu ona konuşmak için bir şey verir, ona verir sadece hakkında konuşmak şeyler . Sen şimdi onu odasında veya kendiniz hakkında bir şeyler gösterebilirim. O da bir tane varsa izleyebilirsiniz eğer o teklif etmezse, sormak. Çok fazla maruz kalmaması için dikkatli olun!

Ona kısa cevaplı sorular sormaktan kaçının. Gibi sorular “bu filmi gördün mü?” bunlardan biridir. Cevap Evet veya Hayır olacaktır. Bu çok kısa. Ayrıntılı ve şöyle der: “Bu film oldukça iyi görünüyor. Ben bazen bunu görmek istiyorum.” Bu sizin hem de yeni bir konu verebilir. Dedi her şeyi cevap unutmayın.

224 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat