41

Bayanlarla kameralı sesli yapabileceğiniz odalar

Bir erkeğin kendisine yapabileceği en büyük iyilik bir bayanla tanışıp arkadaş olmak bu arkadaşlığı ilerlete bildiği kadar ilerletip “AŞK” yaşamak istediği aşikardır. Ama bayanlar erkeklere nazaran daha zordur, tanışma aşaması olsun, çıkma teklifinin aşaması olsun hep zorluk çıkararak kıtmete binmeyi severler. Ama erkek için zor olan bu aşama atlatıldığında ve karşısındaki bayanın sahibi olduğunda nerde o zor bayan. Tabiri caizse yelkenler fora. Bu seferde erkek vurdum duymaz olur bayan ise bu ilişkiyi ayakta tutabilmek adına çabalar.

Bu hep böyle olmuştur. Ama eğer karşısındaki erkek bayana kör kütük aşıksa, deli gibi seviyorsa bayan için bulunmaz bir veli nimettir. Parmağınızda rahatlıkla oynatabilirsiniz. Burda erkeklere lafım şudurki. Her nakadar sevsenizde, her ne kadar aşık olsanızda fazla belli etmeyin.

Bayan chat odalarımızda saygın bayanlar ile saygın bir şekilde chat yaparak bayan arkadaş tanımanızda sitemiz sizlere öncülük etmekten memnuniyet duyacaktır. Sizlere sunduğumuz bu hizmeti lütfen en güzel şekilde değerlendiriniz. Chat odalarında bayan arkadaşlarla yazışmanız sistem tarafından otomatik kayıt altına alınarak kullandığınız her kötü laflar, küfürler, reklamlar vs vs size kanalda barınmanıza engel olacaktır.

Bir bayana iş hayatında, sokakta, sinemada nasıl davranıyor iseniz bayan chat odalarımızdada aynı şekilde davranmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kanalda bizimle geçinmeniz zor olucaktır.

198 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu