41

Ağrı Sesli ve görüntülü bay bayan sohbet kanalı

Ağrı da bay bayan ve sevgili arayan kullanıcılar için Sanal alemdeki arkadaşlıklar her zaman sürekli olarak kalıcı olamıyor kimi zaman. Bu insanın elinde olmadan gerçekleşebiliyor. Çok iyi arkadaş bulmuşsunuz onunla çok iyi zaman harcıyorsunuzdur değil mi? Ama onunla sohbet edecek zamanınız önceki gibi fazla olmuyordur ve buda karşınızdaki kişinin sizi unutmuş olmasını düşündürür insana. Ama geçekte öyle değildir. Konuşmak istemediğinizden değil o kişiyle konuşmaya fırsatınız olmadığından arkadaşlıklar yok yere bitiveriyor.

Yani demek istediğim kişinin elinde olmadan sebeplerden dolayı arkadaşlıklar sona eriyor. Bunu karşıdaki kişiye anlatmak oldukca zordur kimi zaman. Özellikle bayan arkadaşlar çok alıngan oldukları için hemen alınıyorlar ve gurur devreye giriyor 🙂 Belki kişinin işleri oldukca yoğundur belki hayatında her şey iyi gitmez değil mi ? İşte bunu anlayamıyor kimi arkadaşlar ve çok sıkı dostlullara bile gölge düşüveriyor birden ve de bu çok üzücü oluyor bizler için.

Bunun için gerçekten dostluk kurmak isteyen bayan olsun erkek olsun tüm arkadaşlar umudunu kaybetmeden ve de karamsar olmadan sanal alemde arkadaşlıklarını korumasını, önem vermesini tavsiye ediyorum. Böylelikle dostluklar, arkadaşlıklar varlığını sürdürecektir. Hiç usanmadan gerçek arkadaşı, gerçek dostu bulmaya aramaya devam edin.Ağrı ilindeki bayan arkadaşlar işte sitemiz sizlerin karşısında hemen arkadaş bir dost aramaya başlayabilirsiniz. Hem Ağrı ilinin de neleri meşur olduğunu bu saye öğrenmiş olursunuz. Ağrıdan erkek arayan bayan arkadaşlarmız buyrun klavye başına

198 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu