40

24 yaş üstü bay ve bayanların kameralı sesli sohbet odaları

Her yaşa uygun sohbet kanallarımız şu anda görmüş olduğunuz sohbet sitesinde mevcuttur. On beş yaş itibariyle sohbet sitemiz her yaştan katılımcıları ile hizmetinizde. 15 beş yaş altı arkadaşlarımızın sohbet edebilmeleri için ailelerinden izin alması gerekiyor bence. Her yaşta sohbet odalarımız mevcut ama on beş yaş altı arkadaşların bu siteye girip sohbet etmeleri oldukca zor. Çünkü aile büyükleri tarafından hoş karşılanmıyor.

İşte bu yüzdendir ki bir çok sıkıntıya neden olabiliyor. Büyükler için bu oldukca büyük ve de zor bir sorumluluktur. Sohbet sitemiz çok seviyeli olup düzgün bir şekilde yürütülüyor ama bunu büyüklere anlatmak biraz zor oluyor. Çocuklar ne zaman bilgisayar karşısına geçse büyüklerinden bir tepki alıyor ve kişi çokca sıkıntıya düşüyor böyle olunca. Onlarada hak vermek gerekiyor aslında.

Ama nerden bileceklerki sohbet sitemiz oldukca düzgün seviyeli bir site olduğunu. Bu yüzden büyüklerimize hiç kızmıyorum ve de hak veriyorum. O halde kişi ne yapacak ? Belirli ve de olgun bir yaşa gelinceye kadar beklemesi gerekecektir. Ve böylece hiç sıkıntı çekmeden bilgisayar başına geçip rahat rahat sohbetini edebilecektir. 24 yaş üstü chat oldukca olgun bir yaş ve hiç kimseye hesap vermeden sohbetinizi edebilirsiniz. 1990 doğumlu erkek ve bayan arkadaşlar elini kolunu sallayarak sohbet odamıza girişini sağlayabilir.

213 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat