49

22 yaş üzeri kameralı sesli kızların ve erkeklerin chat sohbet yeri

Bazı arkadaşlar sohbetini yaparken yanında başka bir arkadaşıyla beraber sohbetini yapıyor. Yalnızım diyor halbuki yanında bir arkadaşı daha var. Bu karşısındaki insanı aldatmak anlamına yalan söylüyor anlamına gelir. Bu üzücü bir şey. Böyle yapmayın ve gerçekci olmaya çalışın diyorum ben arkadaşlar. Hem böyle yaparak yani gerçekci olarak gerçek dostu gerçek arkadaşlığı bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Artık yaşınız 22 olmuş hayatın gerçek yüzünü anlama vaktiniz geldi, belkide çoğunuz çoktan anlamışdır bile. 22 yaş üstü chat odamızda tanışabileceğiniz sizin yaşlarınızdaki bay ve bayanlarla sohbet ederek gelecekteki düşüncelriniz hakkında alış veriş yaparak içinizi dökersiniz ve belkide ondan birşeyler öğrenip çizdiğiniz yoldan biraz saparak hayatınıza yön verirsiniz.

Tek doğru yol esaslı olmak yani gerçekci olmak. Belki sohbet ettiğiniz kişiyle çok iyi arkadaş olcaksınız kim bilir ve bunu ona nasıl söyleyeceğinizi hiç düşündünüz mü peki. Bu yüzden en başından beri sohbete başladığınızda o selam kelimesinden itibaren gerçekci olmak gerekir. Zaten yalan söylemeyerek istediğinizi er ya da geç elde edeceğinizden edmin olabilirsiniz. Zaten ciddi insan kendini bilir ve bunun doğrultusunda hareket eder. Bu nedendir ki gerçekci olalım ve sohbet esnasında kişilere boş yere yoktan yere yalan söylemeyelim.

Bunları söyledim ki bilin ve ona göre hareket edin arkadaşlıklar. Sahtekarlıktan hiç bir şey elde edemezsiniz. Yaş olgunlaştıkca bunun farkına hemen varacaksınızdır. 22 yaş sohbet için sohbet sitemize sizleri bekliyoruz. Yalansız ve de gerçekci olarak tabi 🙂 Bu yaşlarda kişi zaten her şeyin bilincindedir ve ne yaptığını çok iyi bilen bir kişidir. 22 yaş chat sohbet odamız tam da çok güzel arkadaşlıkların edinilebileceği mükemmel bir yaş değil mi? Tabi ki öyle. Bilmiyorsanız ve de 22 yaşındaysanız buyrun 22 yaş chat odaları kanalımıza. Çok genç sohbetlerle bol bol sohbet diliyorum sizlere

202 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat