48

19 yaş civarındakiler için kameralı sesli chat

19 yaşında ve üzerinde olanlar, sohbet odalarımız siz değerli kullanıcıları sohbet için bekliyor. Tam da güzel arkadaşlıklar kurabileceğiniz yaşlar bu yaşlardır bu günlerinizi iyi değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Zaman hızla akıp gidiyor çocuklar çok arayacaksınız bu günlerinizi. Anne ve babalar durmadan kendi çocuklarına hep şu sözü der: Mesleğini eline al ondan sonra sevgilin olsun, bayan arkadaşın olsun, okulunu bitir ondan sonra manitan olsun yok askerliğini yap ondan sonra bakarsın evlilik işlerine falan da filan … gibi bir kaç klasik sözler yani. Yani bilmiyorlar ki sanki sevgilin oldu mu okulu asa can, okula falan gitmeyecen sanıyorlar. Ama onlara da hak veriyoruz evlat sevgisi işde bizim iyiliğimiz için denen sözlerdir.

Ya hiç meslek edinmedin nolcak? Hiç kimseyle konuşamadan sohbet edemeden yalnız yaşlanıp gideceksiniz heral de bunu istiyorlar 🙂 Ne demek istediğimi siz çok iyi anlıyorsunuzdur değil mi ? Bence kişi bir diğer başka biriyle sohbet etmek istiyorsa onu kısıtlamamak veya da şart koşmamak gerekir. 19 yaş ta hiç te küçük bir yaş değil, kişi bu yaşlarda istediği her şeyi yapmakta serbest olması lazım.

Sanal alem de de sohbet etmekten kimseye asla zarar gelmez. Sohbet ederek boş vakitlerini değerlendirir insan ve de kendini yalnız hissetmekten kurtulmuş olur. Boş boş vakit geçer mi sevgili arkadaşalar siz söyleyin ? Geçmez tabi o zaman bu boş lafları bırakıp sohbet sitemize gelip 19 yaşındaki yaşıtlarınızla sohbet etmeye başlayın. Sizlere sunmuş olduğumuz bu fırsattan hemen yararlanın. Genç arkadaşlarımızı chat odalarına bekliyoruz.

212 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Kameralı sohbet Görüntülü chat