33

Erkeklerin Çekici Bulduğu 6 Kusur

Biz kadınlar, dış görünüşümüze oldukça özen gösteriyoruz. Fazladan aldığımız 3-5 kiloyu, çıkan göbeğimizi, gıdığımızı, saçımızdaki beyazları kendimize dert etmeden duramıyoruz! Peki, erkekler bunlar hakkında ne düşünüyor? İşte erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu 6 kusur!

Ayva Göbek!
Evet biz her ne kadar dümdüz bir karna sahip olmanın hayalleriyle yanıp tutuşsak da; bazı erkekler hafif göbekli kadınları düz karınlılara nazaran daha çekici buluyor!

Kemikli Burun!
Burun insan suratındaki en önemli unsur! Burnunuzun yapısı suratınıza karakteristik bir özellik katacaktır! Bu doğal görünüm, erkekler tarafından; estetikli yapay burunlardan daha çekici bulunuyor!

Kısa boy!
Tamam, uzun bacak pek çok erkeğin “hayır” diyemeyeceği bir özellik olabilir. Ama ilişkinin uzunluğuyla, bacak uzunluğu ters orantıda olabiliyor çoğu zaman! Minyon kızlar onlara daha sevimli geliyor! Bunu dert etmeyin!

Çiller!
Çillerinizden kurtulmaya çalışmaktan ve onları kapatıcıya boğmaktan vazgeçin! Erkekler çilli kadınlara bayılıyor! Onlarla barışın!

Sıfır beden sorunsalı!
Bu takıntıya bir son vermeniz mümkün mü? Onlar, sarıldıklarında sizi hissetmek istiyorlar! Kollarını boşluğa dolamak değil!

Küçük Göğüs!
Eğer size gerçekten aşıkşa göğüs boyutlarınızla çok da ilgilenmeyecektir. Sevişme esnasında aşk varsa; göğüsleriniz küçük olsa da, haz eşitlenir!

224 okunma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli sohbet Sesli siteler Kameralı sesli Seslimavi Sosyal içerik platformu